Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Výzva na predkladanie ponúkVytlačiť
 

Príloha č. 2 - Príves nákladný za traktor Príloha č. 2 - Príves nákladný za traktor.pdf Príloha č. 2 - Príves nákladný za traktor.pdf (563.6 kB)

 
 

Oznámenie o dražbeVytlačiť
 


 
 

Vyhláška o dražbe nehnuteľnostiVytlačiť
 

Vyhláška o dražbe nehnuteľnosti Vyhláška o dražbe nehnuteľnosti.pdf Vyhláška o dražbe nehnuteľnosti.pdf (170.8 kB)

 
 

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu samosprávneho kraja a pre voľby do zastupiteľstvaVytlačiť
 

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu samosprávneho kraja a pre voľby do zastupiteľstva Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu samosprávneho kraja a pre voľby do zastupiteľstva.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu samosprávneho kraja a pre voľby do zastupiteľstva.pdf (231.1 kB)
VZN č. 1/2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka VZN č. 1_2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka.pdf VZN č. 1_2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka.pdf (327.7 kB)
Dodatok č. 1 k VZN č. 1/2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka Dodatok č. 1 k VZN č. 1_2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka.pdf Dodatok č. 1 k VZN č. 1_2016 o umiestňovaní volebných plagátov na území obce Santovka.pdf (394.8 kB)

 
 

Výzva na predkladanie ponúk na predmet zákazky: Vypracovanie projektovej dokumentácie na projekt „Deinštitucionalizácia ZpS-DD Santovka“Vytlačiť
 


 
 

Zverejnenie predaja poľnohospodárskej pôdy podľa LV č. 738 v kat. území MalinovecVytlačiť
 

Súbor na stiahnutie Predaj pôdy.pdf Predaj pôdy.pdf (17.7 kB)

 
 

Voľby do samosprávnych krajov- informácie pre voličaVytlačiť
 


 
 


Úvodná stránka